SAN

73.05

+0.48%↑

ARGX

691.2

+0.82%↑

SHL.DE

34.15

+1.1%↑

FRE

38.92

+1.91%↑

PHIA

22.03

+1.06%↑

SAN

73.05

+0.48%↑

ARGX

691.2

+0.82%↑

SHL.DE

34.15

+1.1%↑

FRE

38.92

+1.91%↑

PHIA

22.03

+1.06%↑

SAN

73.05

+0.48%↑

ARGX

691.2

+0.82%↑

SHL.DE

34.15

+1.1%↑

FRE

38.92

+1.91%↑

PHIA

22.03

+1.06%↑

SAN

73.05

+0.48%↑

ARGX

691.2

+0.82%↑

SHL.DE

34.15

+1.1%↑

FRE

38.92

+1.91%↑

PHIA

22.03

+1.06%↑

SAN

73.05

+0.48%↑

ARGX

691.2

+0.82%↑

SHL.DE

34.15

+1.1%↑

FRE

38.92

+1.91%↑

PHIA

22.03

+1.06%↑

Search

Laboratorios Farmaceuticos Rovi SA

Suletud

SektorTervishoid

59.4 -0.17

Ülevaade

Aktsiahinna muutus

24h

Praegune

Min

58.85

Max

60.35

Põhinäitajad

By Trading Economics

Sissetulek

-33M

9.5M

Müük

-66M

152M

P/E

Sektori keskmine

26.292

51.415

Aktsiakasum

0.834

Kasumimarginaal

6.216

Töötajad

1,950

EBITDA

-45M

18M

Soovitused

By TipRanks

Soovitused

Osta

12 kuu keskmine prognoos

+36.25% upside

Dividendid

By Dow Jones

Järgmine tulemuste avaldamine

23. juuli 2026

Turustatistika

By TradingEconomics

Turukapital

-887M

3.2B

Eelmine avamishind

59.57

Eelmine sulgemishind

59.4

Uudiste sentiment

By Acuity

50%

50%

162 / 346 Pingereas Healthcare

Tehniline skoor

By Trading Central

Kindlus

Weak Bullish Evidence

Laboratorios Farmaceuticos Rovi SA Graafik

Mineviku tootlus ei ole usaldusväärne näitaja tulevaste tulemuste kohta.

Seotud uudised

13. mai 2026, 22:54 UTC

Tulu

Xero Lifts Annual Earnings 18%, Flags More Growth Ahead

13. mai 2026, 23:51 UTC

Market Talk

Global Forex and Fixed Income Roundup: Market Talk

13. mai 2026, 23:51 UTC

Market Talk

Australian Consumer Spending Is Holding Up; RBA Watching -- Market Talk

13. mai 2026, 23:45 UTC

Market Talk

Nikkei May Rise After Overnight U.S. Tech Gains -- Market Talk

13. mai 2026, 23:45 UTC

Market Talk

Global Equities Roundup: Market Talk

13. mai 2026, 23:17 UTC

Tulu

Samsung Fire & Marine Insurance 1Q Net Profit Beat FactSet-Compiled Consensus

13. mai 2026, 23:16 UTC

Tulu

Samsung Fire & Marine Insurance 1Q Net KRW635.22B Vs. Net KRW609.03B >000810.SE

13. mai 2026, 23:15 UTC

Tulu

Samsung Fire & Marine Insurance 1Q Oper Pft KRW861.13B Vs. Pft KRW792.36B >000810.SE

13. mai 2026, 23:14 UTC

Tulu

Samsung Fire & Marine Insurance 1Q Rev KRW6.676T Vs. KRW6.106T >000810.SE

13. mai 2026, 23:02 UTC

Market Talk
Tulu

Cisco Product Demand Climbing Even Without Hyperscalers -- Market Talk

13. mai 2026, 22:59 UTC

Market Talk
Tulu

Cisco Boosted by Tech Infrastructure Upgrade Cycle -- Market Talk

13. mai 2026, 22:24 UTC

Tulu

Xero FY U.S. Organic Revenue Growth 30%>XRO.AU

13. mai 2026, 22:23 UTC

Tulu

Xero FY International Organic Revenue Growth 25%>XRO.AU

13. mai 2026, 22:23 UTC

Tulu

Xero FY International Revenue Growth 47%>XRO.AU

13. mai 2026, 22:22 UTC

Tulu

Xero FY Australia, New Zealand Revenue Up 18% on Year >XRO.AU

13. mai 2026, 22:19 UTC

Tulu

Xero FY Australia, New Zealand Revenue Up 17% in Constant Currency>XRO.AU

13. mai 2026, 22:19 UTC

Tulu

Xero FY Net Customer Additions 506,000 Vs. 254,000>XRO.AU

13. mai 2026, 22:18 UTC

Tulu

Xero FY Rule of 40: 48.5% Vs. 44.3%>XRO.AU

13. mai 2026, 22:16 UTC

Tulu

Xero: Ebitda Guidance Includes NZD55M of Incremental U.S. Brand Spend>XRO.AU

13. mai 2026, 22:15 UTC

Tulu

Xero Expects FY27 Adjusted Ebitda of NZD860M-NZD920M>XRO.AU

13. mai 2026, 22:15 UTC

Tulu

Xero Expects FY27 Operating Revenue of NZD3.62B-NZD3.73B>XRO.AU

13. mai 2026, 22:13 UTC

Tulu

Xero FY Operating Expenses 70.5% of Operating Revenue Vs. 71.8%>XRO.AU

13. mai 2026, 22:12 UTC

Tulu

Xero FY Free Cash Flow NZD554.0M Vs. NZD506.7M>XRO.AU

13. mai 2026, 22:11 UTC

Tulu

Xero FY Adjusted Ebitda NZD757.4M Vs. NZD641.8M>XRO.AU

13. mai 2026, 22:11 UTC

Tulu

Xero FY Ebitda NZD789.5M Vs. NZD638.5M>XRO.AU

13. mai 2026, 22:10 UTC

Tulu

Xero Did Not Declare a Dividend>XRO.AU

13. mai 2026, 22:10 UTC

Tulu

Xero FY Rev NZD2.75B Vs. NZD2.10B >XRO.AU

13. mai 2026, 22:09 UTC

Tulu

Xero FY Net NZD167.4M Vs. Net NZD227.8M >XRO.AU

13. mai 2026, 22:00 UTC

Tulu

Cisco to Shed Jobs for All-In AI Push -- Update

13. mai 2026, 21:11 UTC

Tulu

Cisco Earnings and Revenue Beat Estimates on Strong AI Demand. Its Shares Surge. -- Barrons.com

Võrdlus sarnastega

Hinnamuutus

Laboratorios Farmaceuticos Rovi SA Prognoos

Hinnasiht

By TipRanks

36.25% tõus

12 kuu keskmine prognoos

Keskmine 83.25 EUR  36.25%

Kõrge 83.5 EUR

Madal 83 EUR

Põhineb 2 Wall Streeti analüütiku instrumendi Laboratorios Farmaceuticos Rovi SA 12 kuu hinnasihil - viimase 3 kuu andmed.

Hinnangu Konsensus

By TipRanks

Osta

2 ratings

1

Osta

1

Hoia

0

Müü

Tehniline skoor

By Trading Central

51.1 / N/AToetus ja vastupanu

Lühikene perspektiiv

Weak Bullish Evidence

Keskpikk perspektiiv

Strong Bullish Evidence

Pikk perspektiiv

Weak Bearish Evidence

Sentiment

By Acuity

162 / 346 Pingereas Tervishoid

Uudiste sentiment

Neutral

Volatiilsus

Alla keskmise

Uudismaht (RCV)

Alla keskmise

Finantsandmed

Müügi- ja halduskulud

Tegevuskulud

Maksueelne kasum

Müük

Müügikulu

Brutokasum müügist

Intressikulud võla pealt

EBITDA

Ärikasum

$

Ettevõttest Laboratorios Farmaceuticos Rovi SA

Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. engages in the research, development, manufacture, and marketing of pharmaceutical products in Spain and internationally. The company provides products for cardiology, osteoarticular/women's health, anesthesia /pain, diagnostic imaging contrast agents, central nervous system, urology, endocrinology, respiratory, and primary healthcare areas. Its principal products include Ameride, Bertanel, Bluxam, Enoxaparin Rovi, Calcium Vitamine D3 Rovi, Exxiv, Prinvil, Rhodogil, Glufan, Hibor, Hirobriz Breezhaler, Neparvis, Medicebran, Medikinet, Mysimba, Orvatez, Tryptizol, Ulunar Breezhaler, and Volutsa; and hospital products, such as Iomeron and Iopamiro, Multihance and Y Prohance, Sonovue, Empowercta+, Empowermr, and CT Express, Fibrilin, and Sodium Heparin Rovi. It also provides contract-manufacturing services to other companies for a range of pharmaceutical forms, including prefilled syringes, vials, suppositories, tablets, and sachets. Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. was incorporated in 1946 and is headquartered in Madrid, Spain. Laboratorios Farmaceúticos Rovi, S.A. is a subsidiary of Norbel Inversiones, S.L.
help-icon Live chat