Více informací Přijímám
U 79% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 79% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. expand_more

Kariéra

Investiční společnosti Admiral Markets – operující pod obchodní značkou Admiral Markets – jsou přední poskytovatelé online obchodních služeb a nabízejí služby obchodování Forexu a CFD indexů, kovů, energií, akcií, dluhopisů a kryptoměn.
Pracujeme v jednom z nejdynamičtějších odvětví na planetě, a proto se musíme neustále přizpůsobovat a rozvíjet. Věříme, že není nic lepšího než pracovat s těmi nejlepšími a nejbystřejšími, takže neustále hledáme talentované a schopné lidi, kteří by se přidali k našemu týmu.

Níže naleznete otevřené pozice v naší zemi, na otevřené pozice v zahraničí se můžete podívat zde!

Volná místa:

Analytik finančních trhů

Chcete-li pracovat v přední světové brokerské společnosti, jste zapálení pro finanční trhy a do ekonomie, jste cílevědomý a pracovitý, pak hledáme právě Vás do našeho teamu.

Náplň práce:

  • Sledování finančních trhů a ekonomiky
  • Publikační činnost – tvorba odborných analýz finančních trhů: forex, komodity, akcie, indexy a další instrumenty v rámci stránek admiralmarkets.com/cz. Pravidelné video analýzy formou webinářů
  • Správa Youtube kanálu
  • Účast na seminářích/vzdělávacích akcích společnosti
  • Podpora marketingu a PR v oblasti finančních analýz – rozhovory, články, konference, osobní blogy

Očekáváme od Vás:

  • Středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou
  • Praxe v oboru není nutná, požadujeme zapálenost pro věc, energii, nové nápady a dobré analytické předpoklady
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Výborný projev v ČJ, AJ nebo SK a AJ slovem i písmem – denní komunikace se zahraničními kolegy
  • Dobrá znalost ekonomiky a souvislostí na finančních trzích
  • Pokročilá znalost MS Word, PowerPoint, Excel
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práci pro přední brokerskou společnost a získání profesionálních znalostí ohledně finančních trhů od českých, ale i zahraničních kolegů
  • Příjemný pracovní kolektiv v centru Prahy
  • Možnost práce z domu (home office)
  • Možnost kariérního růstu
  • Nadstandardní platové podmínky - dle zkušeností

Typ pracovního poměru:

  • Plný pracovní úvazek

O Admiral Markets UK

Admiral Markets je přední poskytovatel online obchodních služeb na Forexu a CFD, včetně akcií, komodit a futures. Nabízíme informace o finančních trzích v reálném čase a software, který umožňuje obchodovat přímo z Vašeho počítače nebo telefonu, ať už se nacházíte kdekoliv na světě. S 16 pobočkami a více než 200 zaměstnanci po celém světě jsme opravdu světový broker.

Pokud jste připraveni na nové a zajímavé výzvy, pošlete Váš životopis a motivační dopis v angličtině a aktuální denní analýzu z libovolného finančního instrumentu dle Vašeho pojetí ve formě článku či video analýzu v češtině na adresu hr@admiralmarkets.com.